Lajme Lajmi Levizes

Momenti i tmerrshëm kur këputet luhatësja, një person gjen vdekjen, plot të lënduar (Video)

Një person ka humbur jetën dhe shtatë të tjerë raportohet se kanë mbetur të plagosur, kur një luhatëse elektrike, në një park zbavitës, si pasojë e një defekti u shkëput e tëra nga sistemi i funksionimit.

Ngjarja ka ndodhur në Ohio, teksa pamjet e publikuara tregojnë më së miri momentin tragjik, kur njerëzit të cilët po argëtoheshin në këto lojëra, papritur hidhen në ajër, transmeton Klan Kosova.

Tre nga të plagosurit ishin në një gjendje kritike, thanë autoritetet.
Për më shumë ndiqni pamjet më poshtë:

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *