Published On: 19 Mars, 2016
Bota |

Momenti i shpërthimit në Stamboll (Video)

  • Katër persona kanë vdekur dhe 20 të tjerë janë lënduar në sulmin e fundit në Stamboll.

Kamerat CCTV ka kapur momentin e shpërthimit të fuqishëm në zonën e njohur me dyqane, transmeton Express.

Sipas raportimeve të fundit, besohet se 3 persona janë në gjendje të rëndë shëndetësore.

Bombarduesi, i cili u vra në sulm, ishte planifikuar të shpërthenin pajisjen në një vend më të mbushur me njerëz, por ishte penguar, zyrtarët zbuluar.

Në vend të kësaj, ata thuhet se kanë kryer papritur sulmin në rrugë “nga frika”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...