Published On: 17 Maj, 2016

Momenti i arrestimit të Hazbi Sekiraqës (Foto EKSKLUZIVE)

Gazeta Blic ka arritur që të siguroj fotografi nga arrestimi i Hazbi Sekiraqës nga aksioni i sotëm i Policisë së Kosovës. Siç ka raportuar Gazeta Blic gjatë aksionit të Policisë së Kosovës, Hazbi Sekiraqa dyshohet për vjedhje të rëndë dhe për disa veprime tjera jo ligjore.

13254828_1175611835811685_154228260472931947_o

Poashtu merret vesh se ai dyshohet edhe për rrahjen e një vajze.

Ndërkohe merret vesh se gjatë bastisjeve janë gjetur dy armë, thika dhe drogë, sikur edhe shihen në fotografinë e siguruar nga Gazeta Blic.

13116480_1175611975811671_3353155273401124172_o

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...