Published On: 2 Mars, 2016

Momenti i aksidentit të tmerrshëm në Slloveni (Foto/Video)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur dje në autostradën sllovene në mes të Mariborit dhe Celjes. Aksidenti ka ndodhur dje rreth mesditës, kur një shofer kamioni i cili transportonte vetura ka humbur kontrollin e automjetit i cili rrëshqiti dhe u përmbys, transmeton lajmi.net.aa-4  Kamerat e sigurisë kanë incizuar aksidentit, pamjet e tmerrshme të të cilit ndoshta do të mund të jenë një mësim për vozitësit, që të jenë të kujdesshëm kur ngasin automjetet e tyre.aaa-2Që të tre për fat thuhet se kanë marrë lëndime jo shumë të rënda. /lajmi.net Që të tre për fat thuhet se kanë marrë lëndime jo shumë të rënda. /lajmi.net Që të tre për fat thuhet se kanë marrë lëndime jo shumë të rënda. /lajmi.net Që të tre për fat thuhet se kanë marrë lëndime jo shumë të rënda. /lajmi.net Që të tre për fat thuhet se kanë marrë lëndime jo shumë të rënda. /lajmi.net

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...