Published On: 30 Gusht, 2017

Momentet shokuese kur nxirret nga deti i Vlorës trupi i pajetë i të moshuarit (Video)

  • Këtë pasditë në ujërat e detit të Vlorës u gjend trupi i pajetë i një të moshuari i cili është vënë re nga pushuesit e zonës.

Viktima, një 76 vjeçar është rrëzuar nga shkallët e Lungomares dhe ka rënë në ujë, e për pasojë është mbytur. Ky është versioni paraprak i policisë së shtetit, teksa hetimet e thelluara kanë nisur për të zbardhur shkakun e ngjarjes së rëndë.

Më poshtë, janë pamjet e momentit kur mjekët e urgjencës vendosin trupin e pajetë të të moshuarit në barrelën e autoambulancës.

Pamjet janë publikuar nga TvKlan./

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...