Published On: 3 Prill, 2016

Momentet e fundit të vajzës 8 vjeçare, përpara se burri që e joshi ta përdhunonte dhe ta vriste

Filmimet e realizuara me video dhe me celularë të publikuara nga Prokuroriar e Floridas në SHBA tregojnë momentet e fundit të Cherish Perryëinkle, vajzës tetë vjeçare që u rrëmbye në Valmart më 2013, dhe më pas u përdhunua dhe u vra përpara se trupi i saj të gjendej përpara përpara një kishe.

Cherish ndodhej në Walmart me mamanë e saj kur atyre iu afrua një burrë që u ofrua vullnetar që t’i ndihmonte gjatë pazarit, person i cili dyshohet se e joshi Cherish që ta merrte tutje përpara se të kryente aktet barbare.

Videot e publikuara së fundmi e tregojnë qartë se çfarë ndodhi.

Mamaja e vajzë, Rayne pretendon se burri që ajo e idnetifikoi si Donald Smith, asokohe 56 vjeç, ju afrua që t’i ndihmonte të nxirrnin jashtë rrobat që kisnhte blerë për fëmijët e saj.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...