Published On: 8 Nëntor, 2016

Momente rrëqethëse: Vdesin tragjikisht dy aktorë (Foto/Video)

Dy aktorë kanë vdekur pas një humbje të drejtpeshimit të helikopterit, i cili ka rënë në det.
Anil Kumar dhe Raghav Uday ishin në helikopter në momentin kur ndodhi aksidenti për xhirimin e një skene filmike.

Pas rrëzimit në det, aktorët më nuk u shfaqen më dhe po konsiderohen të vdekur, transmeton Telegrafi.

Edhe aktori tjetër, Duniya Vijay u hodh në det por, se ai u bë i gjallë.

Ekuipazhi ishte duke xhiruar mbi detin Thippagondanahalli Reservoir, 35 km në perëndim të Bangalore të Indias.

aktor-1  aktor-2aktor-3

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...