Published On: 14 Prill, 2016

Modelja që ka arritur t’ia marrë zemrën Ministrit Stavileci (Foto)

Diana Avdiu, modelja e njohur kosovare, ka arritur t’ia marrë zemrën Ministrit të Zhvillimit Ekonomik, Blerand Stavilecit. Burime të “Gazetës Express” thonë se, Blerandi është aq i dashuruar me Dianën, saqë ka braktisur gruan dhe vajzën e tij të vogël.

Lajmi se Blerand Stavileci është ndarë me gruan e tij bëri shumë bujë ditën e djeshme, por asnjë prej personazheve nuk reagoi publikisht.

“Gazeta Express” ka arritur sot të kontaktojë me modelen Diana Avdiu, e cila përflitet se është në lidhje me Stavilecin.

Ajo as nuk e ka mohuar, e as nuk e ka pohuar një gjë të tillë.

“Mediat më kanë lodhë, vetëm po shkruajnë gjëra në emrin tim pa më pyetur asnjëherë”,- ka thënë ajo, por pa i’u përgjigjur pyetjes së “Express” për lidhjen me Stavilecin.

Duket se i ka “djegur” më shumë fakti se askush nuk ka kontaktuar atë, sesa fotot dhe lajmi që është publikuar për të. Nuk ka thënë asnjë fjalë më shumë rreth kësaj ngjarje.

Në fakt, nuk dihet se pse Diana është lodhur nga mediat, meqenëse mediat nuk e kanë përmendur emrin e saj – thjesht kanë aluduar në një modele. Fakti se ajo e ka identifikuar vetën me këto shkrime, ndoshta flet diçka.

Ministri Stavileci ishte bërë baba për herë të parë, para tri vitesh. Ai, pasi ishte bërë baba, bombardonte opinionin nga faqja e tij në Facebook me foto të familjes, duke shprehur dashurinë e tij të zjarrtë ndaj bashkëshortes dhe vajzës. Kjo gjë, e cila vlen vetëm për bashkëshorten, paska qenë afatshkurtër./GazetaExpress/

 

 

 

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. asha thotë:

    E dini pse?sepse ky eshte bere i pasur tani,ky z.deri dje nuk ka zgjedhe shume ,vec a mund ta gjej nji femer,ashtu mesatare,jo tani ky si zedhenesi i tije qe ka shfaleken kur dej jashte shtetit,e shume te tjere edhe ky duhet bere si ata.E dini pse?sepse ketu eshte instalu nga keta matrapaz vetem kjo dhe asgje tjeter,Hashim Thaqisti e bene ket M.. Minister,e bene reperin nga rruga Minister,kta nuk i kane fajet,fajet jone diku tjeter te UDHEHEQESAT E KETIJ SHTETI qe zgjedhen njerez si vetja e tyre dhe degraduan cdo gje.E kot eshte te flasim,nuk udhehiqet shteti me LOPAR ose t’bijt e LOPARIT,duhet njifare eksperience ketu,duhet ta keshe ne gjene,duhet TRADIT ne keto pune se jo veq hajt po du une,si kta tanet une du KRYETAR edhe pik,une du KRYEMINISTER edhe pik.Po ku shef keshtu more,po ku ki keshtu more, nuk eshte se kta nuk kane dale dhe pare se si duhet por ktu KOJTJA dhe vetem KAJTJA i pruni ne kete deregje,t’beje vetem une t’kom vetem une ooo te MJERE ooo TE GJORE,do COFNI nji dite dheu brenda ska per tu lene.TURPI COP NUK TA HJEK o te gjore…

    Përgjigjiuni
    Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...