Published On: 7 Gusht, 2016

Mobilizohen qytetarët krijojnë punkt për ndihmë (FOTO)

Disa qytetarë pas vërshimeve që kaploi Shkupin gjejgësisht Hasanbegun ku humbën jetën të paktën 20 persona, janë mobiluzuar dhe kanë krijuar një punkt për të ndihmuar banorët e prekur, njofton TetovaSot.

Ata thonë se të gjithë mund të vijnë të marrin ujë për pije, ushqim dhe pelena për fëmijë.

Punkti është hapur nga ora 13.00 afër Vero Center.

Gjithashtu qytetarët apelojnë që çdo kush që mund të ndihmojë lirisht mund ti sjell në këtë punkt.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...