Published On: 14 Janar, 2016

Mjet shpërthyes në Prizren

Një mjet shpërthyes është zbuluar nën pjesën e përparme të një makine në Prizren.

Lajmin për KALLXO.com e bëri të ditur zëdhënësi i Policisë Rajonale të Prizrenit Hazir Berisha.

 “Një qytetar nga Prizreni e ka dërguar për rregullim automjetin e tij në një servis dhe mjeshtri duke e shikuar këtë automjet ka zbuluar nën të në pjesën e përparme në drejtim të motorit një mjet shpërthyes të kapur për makine,” tha Berisha për KALLXO.com.

Gazetarëve të  KALLXO.com në vend të ngjarjes policia u ka thënë se bëhej fjalë për një mjet shpërthyes me telekomandë.

Berisha bëri të ditur se aktualisht deminimin e këtij mjeti është duke e bërë njësiti për deminim.

pri3pri6pri1pripri6

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...