Published On: 25 Gusht, 2016

Mjedrat e Kosovës përmenden edhe në OKB

Kultivimi i mjedrave në Kosovë dhe eksportimi i tyre në vendet perëndimore të Kosovës tashmë ka depërtuar si informacion në gjithë botën.

Përfaqësuesi i Japonisë në OKB i përmendi mjedrat e Kosovës, duke thënë se janë më të mirat, transmeton Koha.net.

“Nuk e di nëse e dini, por mjedrat e Kosovës janë ‘një’ në Europë”, tha ai.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...