Published On: 11 Shkurt, 2016

Mitrovicasit e presin Thaçin si president, ai emocionohet (Foto)

Zëvendëskryeministri dhe ministri i jashtëm Hashim Thaçi, ka vizituar sot Mitrovicën në cilësinë e kryetarit të PDK- së.

Në një fotografi që ai e ka postuar në rrjetin Instagram, ai shihet me dy fëmijë, të cilët siç thotë ai e kanë emocionuar.
“Sonte në Mitrovicë pata një pritje të veçantë dhe emocionuese. Zoti i bekoftë fëmijët e Kosovës! HTH”, shkroi ai.
3-3-2-650x358 20160211212049640646

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...