Published On: 7 Shtator, 2016

Misteri i aksidentit me shoferin e presidentit rus!?

Një nga makinat presidenciale të Vladimir Putin është aksidentuar rëndë dhe për pasojë, drejtuesi i saj ka ndërruar jetë.

Emri i tij nuk bëhet me dije.

Mediat e huaja kanë ngritur disa dyshime rreth këtij aksidenti.

Kjo, duke qenë se së pari ka ndodhur në një rrugë të gjerë, ku është e vështirë të përplasesh.

Së dyti, mediat ruse raportojnë se shoferi i Putin kishte një eksperiencë 40-vjeçare.

Ndërkohë, ato shkruajnë se shoferi ishte i preferuari i Putin.

Megjithatë, pavarësisht dyshimeve, vdekja e tij është arkivuar si një aksident automobilisitk

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...