Published On: 14 Tetor, 2016

Ministria heziton t’ia marrë licencën gjinekologes Teuta Hadri

Gjinekologia Teuta Hadri ka shumë shanse të mbesë pa licencën e ushtrimit të profesionit. Shkak mund t’i bëhet paaftësia e saj në identifikimin e deformimeve në ekstremitetet e një foshnje

“Koha Ditore” nga burimet e saj është njoftuar se kjo gjinekologe e kishte përcjellë shtatzëninë e një gruaje nga fillimi, porse deri në lindje nuk e ka ditur që foshnja ka deformime të mëdha në duar dhe këmbë.

Gabimin e kësaj gjinekologeje, e cila ka qenë edhe deputete e PDK-së në disa mandate, e kanë konstatuar kolegët e saj të profesionit

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...