Published On: 22 Korrik, 2016

Ministria e Brendshme gjermane konfirmon vrasjen e 3 personave në Munih

Ministria e Brendshme gjermane ka konfirmuar vrasjen e tre personave në një qendër tregtare në Munih.

Disa media botërore janë duke raportuar për 10 të vrarë dhe të tjerë të plagosur, ndërsa gazeta gjermane Abendzeitung raporton për 15 të vrarë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...