Published On: 23 Shkurt, 2016

Ministri që e lë punën në zyre që t’ia pastrojë fustanet gruas!? (Foto)

Ai është Ministër i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, por si duket Ferid Agani, nuk e ka vetëm këtë mision.

Sigurishtë që puna e tij nuk është vetëm në zyre por në disa fotografi të siguruara nga Magazina.al, Ministri Agani është parë duke dërguar fustanet e bashkëshortes së tij në pastrim kimik.

Si duket Ministri në pamundësi t’i ndihmoj gruas në punët e shtëpisë, ka vendosur që t’ia lehtesoj asaj punen  duke ia hequr qafe rrobata e palara, shkruan Magazina.al

Kujtojmë që Ministri Agani jeton në Prishtinë me bashkëshorten Shpresa Agani e cila është specialiste e gjinekologjisë dhe obstetrikës, dhe kanë dy fëmijë Natyrën dhe Nysretin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...