Published On: 5 Tetor, 2016

Milot Rashica zbulon tifozët “special” të Kosovës (FOTO)

Kombëtarja e Kosovës do të ketë tifozë shumë të veçantë në ‘Loro Boriçi’

Ata janë aktorët kosovarë, që tashmë kanë arritur në hotelin e Kombëtares së Kosovës, ku edhe po i motivojnë lojtarët para ndeshjes me Kroacinë.

Aktori vedat Bajrami madje ka pasur një mesazh emocionues për futbollistët kosovarë.

“Zoti ju ruajt dhe bekoftë për këtë dashuri ndaj Kosovës”, u ka thënë bajrami gjatë fjalimit të tij.

LEXO:  Sokoli insiston: Kosova duhet ta ftojë këtë lojtar të Superligës (FOTO)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...