Published On: 28 Maj, 2017

Milani vendos për Deulofeun

AC Milan ka vendosur të dërgojë Gerard Deulofeun përsëri në Everton.

Anësori spanjoll luajti për Milanin që nga ardhja e tij në janar dhe ishte ndër më të mirët në skuadër.

Por, Gazzetta dello Sport thotë se Milani nuk ka ndonjë qëllim të veçantë për të vazhduar qëndrimin e tij në San Siro.

23-vjeçari është në pronësi të Evertonit, por ende mund të bëhet një transferim i tij.

Barcelona ka një klauzolë riblerje prej 12 milionë eurosh që mund të aktivizojnë këtë verë.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...