Published On: 28 Janar, 2016

Milaim Zeka tregon se kush ia ka djegë lokalin Kallashit!

Pas lajmit që qe erdhi se është djegur lokali “Kobra City” pronare e së cilës është Kallashi ka ardh mënjeherë edhe reagimi i gazetarit Milaim Zeka transmeton parrotla.net

Ja reagimi i plotë i tij:

“Lajmi i dites, jo Kadare, po Kallashi”

Me hidherim te madh pranova lajmin, se Kallashit, dikush, ndoshta per ti fshehur gjurmet qe ka lane shume pare te ajo, ia paska djege lokalin, ku ajo performonte, sic do te thoshte Halil Matoshi, e ku ajo sillej rreth mullarit, do te thoshte Berat Buzhala.

Mediat jane brengosur shume per te ardhmen e Kallashit, sidomos per faktin se ajo paska ngelur e papune. Per t i shuar te gjitha keto brenga dhe shqtesime, si dhe per t i ulur tensionet politike ne mes pozites dhe opozites, une, pas konslultimit me stafin tim, kemi vendosur ta punesojme Kallashin, me nje rroge minimale, por jemi te bindur se ajo do ta pranoje kete oferte, per hire se: Kurr ma nuk do ta shihni opoziten neper protesta ne Prishtine. Kurr nuk do te mendohet Isa Mustafa qe te shkoje ne bisedmime me palen serbe ne Bruksel. Dhe kurr hashim Thaci nuk do te mendoj te behet president.

Kadri Veseli, nuk do te shpenzoj ma para per hetimin se prej nga po hyne gazi brenda Parlamentit.

Te gjitha keto sakrifica, po i bejme vetem per hire te bashkimit kombetar, bashkimit te Mitrovices, dhe ndalimin e VV qe te gjuaj me veze, pasiqe, Kallashi munde te perdore antiarme me te rrezikshme kunder tyre!!!

Dhe ne fund, ne krejte kete hallakam, Baci Jakup, vetem do te shikoj seri….”

12552931_184767851885266_7088572999541864992_n

12654513_184767855218599_8513729851138904580_n

mila

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...