Published On: 21 Maj, 2016

Milaim Zeka: Të vegjël janë këta liderët e sotëm politik, përpara madhështisë së Jusuf Gërvallës!!!

Gazetari Milaim Zeka ka komentuar veprimin dhe sjelljen e Lidhjës Demokratike të Kosovës ndaj deputetës Donika Gërvalla. Dje ajo është tërhequr zvarrë pas urdhërit të kryetarit të partisë z. Isa Mustfës që ajo mos të jetë pjesë e kësaj mbledhje. Për me tepër Zeka komenton se këta politikaj janë të vegjël në krahasim me figurën dhe madhështinë e Jusuf Gërvallës. Për më tepër ja çfarë shkruan ai në profilin e tij në facebook:

 

Shkruani per Doniken si Donike, po jo si vajza e Jusufit

Mire apo keq, u dashte apo nuk u dashte me reagu ne ate menyre ndaj Donika Gervalles, nuk po du me hy andej. Vetem leni keto hajgare: jo ashte vajza, jo djali i filan fistekut.

Me pas pyet Donika Jusufin, kurr nuk kish ardhe ne ate Kuvend. Madje ase andej nuk ish sjelle.
Te vegjel jane keta lideret e sotem politik, perpara madheshtise te Jusuf Gervalles!!!
Po u perzi …

A 5
Loading...
 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. fatmir says:

  jo per idiotesira nuk jan te vegjel bile shuuuuum tradhtar te mdhej jane

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)
 2. fadil says:

  dhe as qe do te rriten ndojher qe tjet te nivelit te tij

  Përgjigjiuni
  Pelqej(6) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...