Published On: 28 Mars, 2016

Milaim Zeka po i bon hor politikanët shqiptar në Maqedoni (Video)

Milaim Zeka i bon hor politikanët Shqiptar në Maqedoni

Kjo video nuk ka çmim tjetër vetëm me #Shpërndajt

 

LEXONI EDHE KETO: 

http://www.shqiptari.eu/skandal-trishtues-erotik-ermira-mehmeti-me-musa-xhaferi-ia-ha-krejt-ngulja-incizim-18/

http://www.shqiptari.eu/ekskluzive-aak-ja-ne-qeveri-ja-ministrit-qe-don-ti-kete/

Milaim Zeka i bon hor politikanët Shqiptar në MaqedoniKjo video nuk ka çmim tjetër vetëm me #Shpërndajt

Posted by Kosova Republikë on 2016-01-16

 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. Qerimi-Belgjik¨e thotë:

  Plot¨esisht pajtohem me ty,ketu,z.Milaim,se ashtu asht qysh e ke than,se shqiptaret n’Maqedoni dhe kudo;pushtetin e kan gjithçka e mbi te gjitha…Andaj edhe i kemi punet qysh i kemi dhe jemi loder e te tjerve….

  Përgjigjiuni
  Pelqej(3) Nuk Pelqej(0)
 2. mali thotë:

  Haj medet ban mileti,Jan nxane horrat ne mes veti,Nga Specialja u ka hy sikleti, ju kan gjue njeri tjetrit! Jan mbush haram deri ne fyt, jan terbu sju shohin syt. Mila Zeka i njef me emer, tan i ka dasht me zemer. I di mila i ngje mire, si azgana e te pshtire. taneve ju ka thur lavdi, krejte me emra ju ka shkru histori. Si komandnata e luftar, prej rogneri kan luftu e urdhena kan dhan! I zhduken ata qe i pengonin disa Shqiptar,Kalan nga brenda e kan marr. Prej bandit t’rrugeve ne pushtet, sju fryhet syri me korrupsion e amoralitet.

  https://www.youtube.com/watch?v=kUG64udazx4

  Përgjigjiuni
  Pelqej(6) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...