Published On: 12 Prill, 2016

Milaim Zeka: Për ‘hatër’ të Selimit, Sheshelin “me pas mujt diqysh me marrë e me pru në Abri

Gazetari Milaim Zeka, ka reaguar me ironi  ndaj deklaratës së Minitrit të Punëve të Jashtme, Petrit Selimi i cili kishte paralajmëruar disa ditë më herët, se nëse lideri radikal serb, Vojsllav Sheshel hyn në Kosovë, do të arrestohet.

Zeka, duke ironizuar thotë se për ‘hatër’ të Selimit, “me pas mujtë diqysh me marrë e me pru në Abri, aty afër Bunarit të Miftarit. Ose me qu e me i dhanë pak ujë të ftohtë, tek Kroni i Rrases”, njofton gazetablic.com

 Por, gazetari vlerëson se ka pasur pritje tjera në deklarata të ngjashme.

Deklarata të tilla kam pritë nga MPB dhe Skender Hyseni, po si duket Skenda, mbasi vetëm nga pesha e trupit dallon me Petritin, paska thanë, hajt se te flasi ai, se ma … nuk bahet.”, shkruan Zeka në profilin e tij në rrjetin social Facebook.

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/dritherimat-e-speciales-refuzimi-nga-familja-rugova-e-jashari-dhe-diplomacia-perendimore/

http://www.shqiptari.eu/diktatori-enver-hoxha-hero-kombetar-i-serbise/

http://www.shqiptari.eu/carten-ne-facebook-halil-matoshi-e-berat-buzhala-ja-cfare-shkruajne/

 

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Ilir saiti thotë:

    Ky koment vlen per ty dhe per ata dy qe i ke permend se po ja bani si aj cernagori kur ka lyp pun e shteti e ka shti ne pun ne varreza me rujt por aj xka ka than e ka lan punen edhe ka than jovre ketu nuk punoj se kta krejt po flejn e un po rri qut ne kofsh bektesh merre vesh

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...