Published On: 8 Prill, 2016

Milaim Zeka: Një mashtrues në emër të CIA-s e kishte futur në kurth Grupin e Kumanovës

Gazetari Milaim Zeka ka zbardhur për detaje interesante lidhur me rastin e Lagjes së Trimave të Kumanovës. Sipas tij, një mashtrues i thirur në emrin e SHBA-ve dhe CIA-s kishte vendosur në kurth dhe lajthitje grupin.

“Ka qenë një mashtrues, i cili e ka vënë grupin në kurth dhe lajthitje, pikërisht duke u thirrur në emrin e Amerikës. Të vërtetën e dijnë ndërkombëtarët, dhe shpresoj se Qeveria amerikane do të ndihmojë dhe ndërhyjë në këtë drejtim, pasi që loja kryesore në këtë tragjedi të rëndë është luajtur pikërisht në emrin e CIA amerikane dhe ushtrisë amerikane”, theksoi për INA, gazetari Milaim Zeka.

Ai thotë se të gjitha organizatat dhe palët e tjera politike dhe institucionale në rajon duhet të ndihmojnë në zbardhjen e këtij rasti, që ishte planifikuar nga shërbimi sekret maqedonas.

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/skandali-panama-papers-nxjerr-edhe-emrin-e-hashim-thacit-ja-per-sa-para-2/

http://www.shqiptari.eu/skandali-panama-papers-nxjerr-edhe-emrin-e-hashim-thacit-ja-per-sa-para-2/

http://www.shqiptari.eu/enciklopedia-gjermane-trojet-etnike-shqiptare-91-400-km2/

 

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Aricjoti thotë:

    Nuk eshte keshtu si thua ti,por tek shqiptaret ka ngelur qe here kush do te krijoje nje cete qe te dali ne nnal,nuk e ka kush deshire rrjeshtin. disiplinen,por duan qe secili te jete drejtues dhe te drejtoje nje cete te vogel edhe nuk u intereson se si perfundon ai apo ceta e tij…..

    Përgjigjiuni
    Pelqej(3) Nuk Pelqej(1)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...