Published On: 15 Shkurt, 2016

Milaim Zeka kurrë nuk ia fali Ramush Haradinajt dhe Hashim Thaçit (Video)

Në një intervistë ekskluzive dhënë emisonit të Valon Malokut , Milaim Zeka tregon dy gjëra që nuk ja falë kurrë Ramush Haradinajt dhe Hashim Thaçit,transmeton Botapress.

Zeka thotë dy gjëra sja fali Ramush Haradinajt dhe Hashim Thaçit sepse të gjithë prokurorët që kanë punuar me UDB-në ata prap punojnë për Kosovën , dhe janë në detyrat e tyrë si atëherë por edhe sot,tranmeton Botapress.

Për më shumë shikojeni videon.

 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. Fadil thotë:

  TOPI SE LOT!
  O MIKU IM I NDERUAR, MILAIM ZEKA!

  TË GJITHË BASHKËPUNËTORËT DHE BASHKËPUNËTORET E ISH-JUGOSLLAVISË DHE TË SERBISË, DO TË DUHEJ TË BURGOSESHIN,
  -DO TË DUHEJ TË JEPNIN LLOGARIRA…,-TË DËNOHESHIN ME BURGJE TË RËNDA,PARA GJYQIT POPULLIT, E, JO TË NDEROHESHIN ME POZITA QË NUK IU TAKOJNË!
  KJO ËSHTË DHE NJË DËSHMI QË KOSOVA KA SHPALLË PAVARËSI, POR NUK KA SHTET ME SOVRANITET!…
  NDERIME SHQIPTARE!

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)
 2. Fadil thotë:

  TOPI SE LOT!
  O MIKU IM I NDEUAR, MILAIM ZEKA!

  TË GJITHË BASHKËPUNËTORËT DHE BASHKËPUNËTORET E ISH-JUGOSLLAVISË DHE TË SERBISË, DO TË DUHEJ TË BURGOSESHIN,
  -DO TË DUHEJ TË JEPNIN LLOGARIRA…,-TË DËNOHESHIN ME BURGJE TË RËNDA,PARA GJYQIT POPULLIT, E, JO TË NDEROHESHIN ME POZITA QË NUK IU TAKOJNË!
  KJO ËSHTË DHE NJË DËSHMI QË, KOSOVA KA SHPALLË PAVARËSI, POR NUK KA SHTET ME SOVRANITET!…
  NDERIME SHQIPTARE!

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...