Published On: 15 Janar, 2016

Milaim Zeka: Kam fakte dhe prova si është montuar rasti “Monstra” (VIDEO)

Duke folur mbi rastin “Monstra”, Zeka deklaroi se posedon fotografi, se si janë sjellë trupat e pajetë të të rinjëve në vendin e ngjarjes.

“Kam fotografi të makinës me ngjyrë të kuqe, që është bërë vrasja, kam informacion se si janë sjellë fëmijët e vrarë tek vendi i ngjarjes e që skanë qenë fare të vrarë aty”, deklaroi gazetari Milaim Zeka në emision Rruga e Re në Tv Shenja.

Ai shton se të gjitha këto informacione dhe dëshmi gjithashtu i posedojnë edhe shërbimet intelegjente perëndimore, shërbimi intelegjent i Kosovës por edhe ai amerikan. Sipas Zekës, ndërkombëtarët e dijnë fort mirë se ky rast është montuar nga shërbimet e Gruevskit.

“Këtë e them me bindje apsolute dhe për këtë jam i gatshëm të dëshmojë edhe para gjyqit”, tha Zeka.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...