Published On: 16 Janar, 2016

Milaim Zeka ja lyp buzën e poshtme Kallashit (Foto)

Në edicionin e ardhshëm të “N’Kosovë show”, janë të ftuar gazetari Milaim Zeka dhe valltarja e njohur si Kallashi.

Siç kuptohet, që të dy kanë krijuar show. Gjithçka mbetet për tu parë të dielën.

Pas xhirimeve të emisionit, Milaimi e Kallashi e kanë bërë një “selfie” bashkë, ku Zeka është përpjekur ti fryjë buzët, ama siç shihet efekti ka qenë zero, shkruan “Kosovarja”.

Miliami është dashur t’ia kërkoj së paku buzën e poshtme Kallashit që të realizohet kjo pozë tashmë e famshme.
kall_1452886624-9764953

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...