Published On: 16 Janar, 2016

Milaim Zeka: Ja lista e atyre që do të akuzohen në Gjykatën Speciale!

Në emisionin Antipod në First Channel, gazetari i njohur Milaim Zeka ka thënë se e gjithë kjo që po ndodh në Kosovë, ky strumbullar, po bëhet për shkak të Gjykatës Speciale.
Zeka ka përmendur edhe emrat e disave që janë në listën e kësaj gjykatë ku pritët te ngriten aktakuza, ndër emrat që ka përmendur gazetari Zeka:
I pari në këtë listë do të jetë Agim Çeku, pastaj Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Xhavit Haliti, Rexhep Selimi, Azem Syla, dy deputetë nga AAK-ja, Bislim Zyrapi dhe shum të tjerë, ndërsa i fundit në këtë listë do të jetë Shaip Muja.
Zeka tha se këtë listë e ka pasur në dorë.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...