Published On: 4 Prill, 2016

Milaim Zeka: Ja çfarë porosie i kishte përcjellur Adem Demaçi, Adem Jasharit dhe përgjigjja e tij

Është shqiptari të cilin më së shumti e ka mbajtur në burg Serbia. Arkivi i pa rrotlla sjellë videon, ku mund të dëgjoni se çfarë porosie i kishte përcjellur Adem Demaçi, Adem Jasharit dhe si i ishte përgjigjur ai.

Lexoni edhe: 

http://www.shqiptari.eu/zbulhet-takimi-sekret-i-visar-ymerit-ne-konventa-me-partite-me-antishqiptare-ruse-greke-kineze/

http://www.shqiptari.eu/tmerri-gjenocidal-serb-policia-serbe-duke-i-vrare-shqiptaret-video-orgjinale/

 
Displaying 3 Comments
Have Your Say
 1. mali thotë:

  Fjalet e adem demaqit pallavra e nje socialisto komunisti.asht tradite komuniste me be zhurme, me gjuajt gurin e me ike me u meshef. Populli ka filluar te pyes ku ishen ushtaret e komandantet tu,dhe ju krye komandantat e “revolucioneve” demaqi qose, kur digjej Drenica e masakrohej familja Jasharaj!? Historia nuk shkruhet sipas trillimeve te nje grupi ose partie.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(3)
 2. mali thotë:

  Njeriu qe i di tana ndodhit dhe i njef te gjithe, politikana komandanta e ushtar, ashte Z.Milaim Zeka. I njef te gjithe politikanet e partive majta me prej aredhje komuniste,Te Shqipnis Kosves Ilirides. Kur do te fole per tjeret ndodhi e personalitete, ta thote te verteten? cfar ka pare e mesuar nga ish bashke veprimetaret e ti. Ishte nje nder me te afermit me LPK-en enveriste, dhe ps-en komunisto nanoiste, i ka njohur mire nga afer oficeret e sigurimit enverist, prej te F.klosi koco danaj bedri islami kudusi lame e deri te dilaver goxhaj. Ne kohe te luftes ishte ne mesin e komandanteve e ushtareve Kosoves, qe keshilloheshin e komandoheshin, nga keta ish oficer te larte te sigurimit agjentures f. klosit te qeveris nano majko milo.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(2)
 3. mali thotë:

  Po adem demaqi, asht tradite komuniste me be zhurme, me gjuajt gurin e me ike e me u meshef. Populli ka filluar te pyes ku ishen ushtaret e komandantet tu,dhe ju krye komandantat e “revolucioneve” demaqi qose, kur digjej Drenica e masakrohej familja Jasharaj!? Historia shkrihet sipas trillimeve te nje grupi ose partie.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(2)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...