Published On: 10 Prill, 2016

Milaim Zeka, goditi fuqishëm Fatmir Limajn! Kujt i dhemb zemra?!

Lidhur me dokumentarin e transmetuar sonte ka shkruar edhe Milaim Zeka. Ai ka thënë se ky dokumentar nuk duhet shikuar nga veteranët e sidomos nga Fatmir Limaj.

Mire ish kane, qe ju fukarenjte dhe te papunet, te mos e shikoni kete dokumentar. Ndalohet rreptesisht te shikohet nga invalidet e luftes, dhe ata djem dhe vajza qe kane luftu me shpirt per kete vend, po qe nuk kane cigare per te pi.
Ndalohet sidomos per Fatmir Limen, te cilit i “dhimti” zemra per shpenzimet e presidentit Thaçi.
Shikoni se sa ka shpenzuar djali i tije ne Amerike, po edhe te tjeret, hiq udhen nuk ia leshojne njeri tjetrit…

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/ja-kush-eshte-politikani-me-i-pasur-i-kosoves-video/

http://www.shqiptari.eu/ne-ldk-nuk-ka-vec-hajna-e-te-shantazhuar-por-edhe-deputet-te-erdoganit-2/

http://www.shqiptari.eu/studiuesi-japonez-kanuni-kodi-ma-i-lashte-boteror-i-mbijetuar-para-krijimit-te-shteteve/

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Naser thotë:

    Normal që ka kushtuar ceremonia e hashim Thaçit se na duhet miqë dhe pèr atë institucion ka ftpura për ti bërë miqë

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(1)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...