Published On: 15 Qershor, 2017

Milaim Zeka e Tomë Gashi vënë bast se kush do të jetë kryeministër? (VIDEO)

Milaim Zeka nga Nisma për Kosovën dhe avokati Tomë Gashi kanë vënë bast se kush do ta formojë qeverinë e re.

Zeka është shprehur i bindur se qeveria e re do të drejtohet nga Ramush Haradinaj, njofton Klan Kosova.

Por kështu nuk mendon edhe Gashi, që po ashtu është shprehur shumë i bindur se ekzekutivin e ri, do ta drejtojë Vetëvendosje, siç ka thënë ai si fituese e zgjedhjeve.

Ky është momenti i vënies së Bastit:

Loading...
 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Avokati Tom Gashi ka te drejte…do t’a fitoje bastin…!
    Kryeminister i ardhshem i Republikes se Kosoves do te jete z.Albin Kurti..!VV ne koalicion me LDK-ne,AKR-ne dhe VV-es do t’i bashkangjiten edhe disa deputete te PDK-es qe s’jane te koruptuar e, nuk pajtohen me jupollen e prontisteve…!Fundja kete e vendose Amerika,sepse i duhet nje kryeminister dhe qeveri serioze te punes e, jo hajna e bandite…..mjafte ishte…Kosova u zhvate, u varrose ekonomikishte,moralishte e financiarishte,eshte minuta e fundit te rimekembet,por me njerez te rinje,ide te reja dhe ,enthusiazem te ri….

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...