Published On: 27 Mars, 2016

Milaim Zeka: CD-të e Bllacës u publikuan me dijeni të Hashim Thaçit

  • Në kuadër të emisionit Zona Express, sonte është transmetuar dokumentari “Në dorë të Nazimit”, ku zbulohen detaje mjaftë interesante për super-dëshmitarin Nazim Bllacën.

Në këtë dokumentar ka folur edhe gazetari Milam Zeka.

Ai tregon detaje të pa thëna kurrë më parë për lidhshmërinë mes Hashim Thaçit dhe publikimit të video-materialeve të Bllacës.

Dëgjojeni rrëfimin e tij:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...