Published On: 8 Gusht, 2017

Milaim Zeka akuzon Avdullah Hotin, se ia vra ëndrrat Vetëvendosjes!

  • Avdullah Hoti ja vret enderrat e VV-se

Milaim Zeka

  • Pacolli racional

    Deklarata e sotme e kandidatit per kryeminister nga ana e LAA/se, se s ‘ ka qeveri me VV, i ka vra perfundimishte enderrat e Kesaj partie per mundesine e krijimit te Qeverise. Vardisja e VV-se ne drejtim te nje partie, qe liderit te saje edhe shtepine ja kane gjujte me molotov, e egeresia kaq e madhe kunder Ramush Haradinajt, qe deri ne zgjedhje ishin bashke, nuk flet per asgje tjeter, perpos per nje amoralitet, dhe paftyresi politike, deri ne planetin e shtate.

    Hala pa u vesh me petkun e qeveritareve, aq shume po zgerdhihen e krekosen lideret e VV-se, sa qe krejte kane harru qe LDK/ja, te pakten gjysma, ma e para e votojne Ramushin, se sa Albinin. Sa per Mimozen, besoje qe kish mu shkri si akulloreja, vetem me e garantu dikush qe prap do thirret: Zonja ministre.

    Njeriu me i sonqerte ne deklarime deri me tani eshte treguar Avdullah Hoti, ndersa me racionali Behgjet Pacolli, Arben Gashi, dhe disa te tjere!

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...