Published On: 30 Prill, 2017

Dyvjeçarja bëhet sikur po ndahet me të dashurin, përmes telefonit lodër (Video)

Mila nga Britania e Madhe është filmuar teksa pretendonte se po përleshet me të dashurin e imagjinuar, madje duke përdorur telefonin lodër.

Megjithëse është vetëm dyvjeçare, shfaqet shumë e rreptë dhe duket sikur nuk frikësohet nga askush, transmeton Telegrafi.

“Çfarë po bën, unë të pashë. Shkove në park me të, jam shumë e mërzitur. Më kurrë nuk duhesh të shihesh me të”, dëgjohet duke thënë Mila gjatë mosmarrëveshjes.

Kjo bisedë qesharake ka bërë xhiro në rrjetet sociale duke marrë shumë pëlqime dhe komente.

“Sjelljet e saj kur të rritet, do të jenë më të ashpra se të shumë grave”, është një koment. /Telegrafi/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...