Published On: 4 Gusht, 2017

Mikullovci: Seanca nuk mund të mbahet pa PAN-in

Kryesuesi i seancës, Adem Mikullovci ka thënë, seanca e sotme nuk mund të mbahet nëse PAN nuk vinë.

Ai ka thënë do të kërkoj nga grupet parlamentare që të merren vesh për caktimin e seancës se radhës nëse dështon kjo e sotit dhe kur do qe ata të pajtohen do ta thërras seancë.

Mikullovci ka përsëritur qëndrimin e Vetëvendosjes se nuk e votojnë Haradinajn edhe nëse Veseli heqë dorë nga kandidimi për kryetar të Kuvendit. /Lajmi.net/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...