Published On: 23 Shtator, 2016

Mihrije a je ti? (Foto)

Këngëtarja e mirënjohur Mihrije Braha, është njëri ndër zërat më të vjetër të skenës muzikore shqiptare. Pavarësisht viteve, ajo vazhdon të jetë pjesë e skenës muzikore dhe atë njëra ndër fytyrat më të kërkuara dhe të dashura.

 

Në vijim po ua sjellim disa foto se si dukej ajo para një kohe dhe si duket tash.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...