Published On: 16 Korrik, 2016

Mihajloviç vendos trajner personal për Ajetin

Trajneri serb i Torinos Sinisha Mihajloviç, ka caktuar një specialist për ti ardhur në ndihmë mbrojtësit shqiptarë, Arlind Ajeti, në mënyrë që ky i fundit të integrohet sa më shpejt në mbrojtjen e “granatave”.
Emiliano Moretti, është personi i cili është angazhuar nga Mihajloviç, për të monitoruar mbrojtësin e Kombëtares shqiptare dhe ta këshillojë atë para sfidave të ardhshme në Serie A, shkruan “Toro News”.

Moretti është ish futbollist i skuadrave si Fiorentina, Juventus, Valencia e Genoa, para se të nënshkruante me klubin “Granata”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...