Published On: 2 Prill, 2016

Migjen Basha: Nuk jam përleshur me Memushajn

Migjen Basha ka mohuar të jetë përleshur me Memushajn në ndeshjen mes Pescaras dhe Comos
Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Migjen Basha, ka mohuar shkrimet e mediave shqiptare të jetë përleshur me mesfushorin tjetër të Shqipërisë, Ledian Memushaj.

Basha ka thënë se këto janë vetëm spekulime. Ish anëtari i Torinos thotë se ka ndalur Memushaj në mënyrë të palejueshme, ku është ndëshkuar direkt me karton të kuq dhe ka lëshuar fushën në mënyrë sportive, përcjell Express.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...