Published On: 23 Gusht, 2016

Miftari, sulmi ndaj RTK-së, një vetsulmim sikurse ndaj Grabovcit e Mehes

Naim Miftari
Pas sulmit në parlament dhe kinse sulmeve ”terroriste” kundër Murat Mehes, Adem Bosit – Grabovcit tani edhe RTK (vet sulmohet), disi si të cofta po dalin këto ”sulme” apo ma mirë me thënë vet sulmime…
Shumë më ngjan kjo situatë sikurse në kohen e Adolf Hitlerit kur nazistët gjerman sulmonin edhe bibliotekat publike vetëm që ti fajësonin hebrenjtë dhe ti eleminonin ata, e ti eliminonin sidomos kundërshtarët politik të nazistëve, por edhe disa bashkëpuntorë të tyre që ishin të pa nevojshëm më…
Autori është ish epror i lartë i G2 në UÇK-TMK dhe pjesëtar i Shërbimit Informativ të Kosovës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...