Published On: 19 Tetor, 2016
Bota |

Michelle Obama duket e mahnitshme: Renzi nuk ia heq sytë

Michelle Obama, dukej e mahnitshme në darkën e fundit shtetërore si Zonja e Parë e SHBA.

Çifti Obama priti kryeministrin italian, Matteo Renzi dhe të shoqen, Agnese Landini, në një vizitë zyrtare dhe në darkën e fundit presidenciale.

Barack Obama kishte premtuar se e kanë ruajtur më të mirën për në fund.

Zonja e Parë mbërriti e veshur me një fustan Versace.

Ajo dukej e mahnitshme, aq sa edhe Renzi e kishtë vështirë t’ia hiqte sytë.

Darka finale e presidencës është një miks me të ftuar nga bota e modës, politikës, medias, financave dhe artit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...