Published On: 4 Shtator, 2016

Michael Jackson është gjallë? (Video)

Ishte ditë e pikëlluar për fansat e muzikës kur Michael Jackson vdiq më 2009.

Por disa njerëz ende nuk po e pranojnë se Mbreti i Popit ka vdekur, me shumë prej tyre që besojnë në teori konspirative se ai është gjallë dhe shëndosh e mirë.

Dhe një selfie e shpërndarë nga vajza e tij Paris Jackson në llogarinë e saj në Instagram vetëm i ka hedhur benzinë zjarrit, transmeton Gazeta Express.

Pasi Paris ia bëri vetes një foto në veturën e saj, një figurë në ulësen prapa bëri që fansat e Jackson të pretendonin se ajo figurë është e babait të saj.

Tani, një video në YouTube e titulluar “SHOK! Michael Jackson është parë i gjallë në fotografinë e Paris Jackson” po tenton t’i dëshmojë teoritë konspirative. Videoja 2-minutëshe ka marrë më shumë se 300,000 shikime prej postimit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...