Published On: 27 Maj, 2016

Michael Jackson është gjallë? (Foto)

  • Është publikuar fotografia që u shkrep sivjet në një tubim. Misteri i kësaj fotografie është se aty duket edhe fytyra e Michael Jackson, mbretit të muzikës pop i cili vdiq më 25 qershor të vitit 2009.
  • Fansat e tij kanë filluar ta shpërndajnë nëpër rrjetet sociale duke pyetur se a është e mundur se ai është gjallë në mesin tonë, shkruan Express.co.uk.

Kjo fotografi e publikuar nga mediat angleze, ka bërë bujë të madhe në tërë globin.

Shikoni fotografinë dhe fytyrën e Michael Jackson:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...