Published On: 2 Gusht, 2016

Meta zbulon arsyen e takimeve me Koço Kokëdhimën

Kreu i Kuvendit Ilir Meta pas drekës me ish-deputetin socialist Koço Kokëdhima, e dyta brenda 24 orëve, tha për mediat se takimet nuk kanë lidhje me politikën.

“Vij këtu për të hequr toksikimin, nuk ka lidhje me politikën. Çtoksikimi im shërben edhe për çtoksikimin e politikës”, – tha Meta.

“Koalicioni duhet të vazhdojë të bëjë maksimimunin”, – tha Meta i pyetur për funksionimin e aleancës qeverisëse.

Gjate dites se djeshme ne dreken mes Metes dhe Kokedhimes ne zonen e ish-bllokut ishte i pranishem edhe ish-preisdenti Rexhep Mejdani / Gazeta Express/
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...