Published On: 13 Maj, 2016

Meta ultimatum Ramës, kërkon Bashkinë e Peshkopisë

Sipas informacioneve konfidenciale te Opozita.com nga Levizja Socialiste per Integrim, kjo parti kerkon Bashkine e Peshkopise pas video-skandalit me Shukri Xhelilin.

Ish kryebashkiaku u kap duke kerkuar favore seksuale nga nje 20-vjecare per ti dhene nje vend pune ne Bashkine e tij duke sjelle edhe shkarkimin e tij.

Pas kesaj ne kete Bashki do te kete zgjedhje te parakoshme ndaj dhe LSI-ja do qe kete zone elektorale ta marre ajo. /Opozita.com/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...