Published On: 14 Janar, 2016

Meta takon urgjentisht “kupolën” e partisë së tij

Kreu i LSI-së, Ilir Meta është takuar sot në mbrëmje me juristë të partisë së tij, me të cilët pritet të përcaktojnë qëndrimin e partisë së tij në komisionin parlamentar për reformën në drejtësi.

Të pranishëm në takim ishin ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, kreu i grupit, Petrit Vasili, Spartak Braho dhe ish-ministri Nasip Naço.

Ditën e sotme Meta është takuar gjithashtu edhe me kryeministrin Rama si dhe me ambasadoren e BE-së në Tiranë, Romana Vlahutin./LAPSI.AL/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...