Published On: 19 Maj, 2017

Meta: Rama-Basha më kujtojnë atë që ndodhi mes vjehrrës time dhe Berishës

Kur komentoi konfidencat mes Edi Ramës që kap për krahu Lulzim Bashën, para nisjes së negociatave, Ilir Meta iu kujtua vjehrra e tij. Sipas Metës, takimet dhe kontaktet janë shumë të rëndësishme në rrëzimin e paragjykimeve.

“Vjehrra ime, kur bëmë koalicion me doktorin, se është e majtë, e kishte tmerr doktorin. Pastaj, kur bëmë koalicion ne, thoshte: Ore nuk flet dhe aq keq ky! Më duket se kështu po i ndodh edhe këtyre” u shpreh Meta.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...