Published On: 24 Korrik, 2016

Meta gati të shkojë në burg, Basha i tregoi Lu-së se nga pastrohet peshku (VIDEOT PIKANTE)

Miratimi i Reformës në Drejtësi u bë me 140 vota, por kjo nuk do të thotë se gjithçka ka shkuar vaj.

Në videot pikante, që Panorama Online publikon çdo të dielë, nuk mund të mos e zinte një vend sherri i Ilir Metës me Fatmir Xhafën.

“Ke humbur dashurinë, të paktën ruaj qetësinë”, i tha Xhafaj Metës.

Donald Lu përveshi mëngët dhe doli vetë para Kuvendit për të protestuar. Ai ironizoi Bashën, ndërsa një grup polifonik i bëri edhe këngë Reformës.

Meta ishte i gatshëm të shkonte në burg, madje tha se mund të bënte burg edhe për gjithë politikanët e tjerë.

Ndërsa Rama nuk i kurseu ironitë për LSI-në gjatë aktiviteteve të tij për shpërndarjen e legalizimeve. /Panorama/

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. fery thotë:

    Pase miratimit te Reformes ne drejtesi ne Rep. e Shqiperise me 140 vota pro ne Kuvendin e Shqiperise , asgje me nuk do te jete sic ka qene me pare , madje as ne Kosove , as ne Maqedonine perendimore, e as ne Mal te Zi…te pakten , te zgjedhurit e popullit shqiptar me as nuk do te propozohen e as nuk do te diktohen nga Beogradi
    ( kur Beogradi donte qe nji politikan shqiptar te emrohej ne ndoji post te caktuar ne Shqiperi e Kosove atehere , me propagande mediatike serbe fliste per te zi e me zi, e shante dhe e paraqiste ate si antiserb te madhe por, ne te vertet , e kunderta ishte e verteta )

    Përgjigjiuni
    Pelqej(2) Nuk Pelqej(1)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...