Published On: 6 Prill, 2016

Mësuesja e burgosur thotë se nuk kishte qëllime të këqija gjatë seksit me nxënësit

  • Një mësuese u dënua me mbi 30 vjet burg pasi pranoi se ka abuzuar seksualisht me tre djem, e mbroi marrëdhënien e saj me viktimat dhe mohoi që të kishte patur ndonjë qëllim të keq.

Brianne Altice u “shemb” përpara gjyqtarëve pasi dëgjoi dënimin në korrik të vitit të kaluar.

36 vjeçarja ishte një mësuese anglishteje te Davis High School në Kaysville, Salt Lake City, Utah, kur bëri seks me nxënësit.

Gjykata mësoi se nxnësit e shkollës kishin një shprehje: “Me kë po fle Znj. Altice tani?”, për shkak se sjellja e saj ngacmuese ishte mjaft e përhapur, përcjell Mapo.

Por në një letër që i ka drejtuar një prej familjarëve të nxënësve, mësuesja shkruante se nuk ishte evshur ndonjëherë në mënyrë të rrezikshme dhe se nuk kishte patur qëllime të këqija gjatë kryerjes së seksit me nxënësit.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...