Published On: 5 Nëntor, 2016

Mësuesi rrahu nxënësin në Vërmicë të Malishevës, prindërit e rrahin mësuesin në prani të nxënësve!

Një ngjarje e pahijshme ka ndodhur në shkollën fillore “Gjergj Kastrioti Skëndërbeu”, në fshatin Vërmicë të Malishevës.

Burime të portalit malisheva.net bëjnë të ditur se një mësimdhënës i Gjuhës Angleze (emër i njohur për redaksinë), ka rrahur një nxënës të klasës së tetë. Por, kjo ngjarje nuk ka mbaruar më kaq, pasi të nesërmen, nxënësit në fjalë nuk i është lejuar të futet në klasë. Nxënësi është kthyer në shtëpinë e tij, duke e treguar rastin në familje. Pak më vonë, familjarët e tij janë futur në klasën ku po mbante orën mësuesi i Gjuhës Angleze dhe e kanë rrahur në prani të nxënësve.

Pas ndërhyrjes edhe të stafit të shkollës, përleshja është ndërprerë. Me këtë rast po merren organet e rendit.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...