Published On: 21 Maj, 2016

Mësuesi kapet mat, nga kamera, bën seks në klasë me studenten e tij (Video +18)

Një mësues kinez është kapur në kamera duke kryer marrëdhënie seksuale me një studente në klasë.

Klipi në të cilin paraqitet mësuesi dhe femra e zhveshur thuhet të jetë realizuar në Universitetin Changzhou në Kinë.

Pamjet shokuese raportohet të jenë realizuar me telefon mobil.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...