Published On: 27 Mars, 2016

Messit, ja çfarë i ndodhi në teatër (Video)

Leo Messi për momentin është në Argjentinë me kombëtaren, dhe kështu shfrytëzoi kohën e lirë për të shkuar në teatër për të parë një shfaqje të mikut të tij, Nicolas Vazquez.

Por, me të përfunduar shfaqja, e gjithë vëmendja menjëherë u zhvendos në superyllin e Barcelonës i cili ndodhej në publik.

Messin më pas e detyruan të dilte në skenë, dhe të gjithë të pranishmit filluan ta thërrisnin emrin e tij.

Shikoni të gjithë ngjarjen në videon më poshtë. /Gazeta Blic/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...